post

Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat

Ankara merkeze en uzak ilçelerden biri olan Şereflikoçhisar ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sigortalı olarak yaptığı taşımacılık ile rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli özeni göstererek Şereflikoçhisar asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren çok az sayıdaki firmadan biriyiz. Asansörlü taşıma yapılması sayesinde eşyalarınız kısa sürede ve hasar görmeden eşya taşıma için özel tasarlanmış araçlarımıza yüklenmektedir. İsterseniz tüm ev ve işyeri eşyalarınızı, dilerseniz parça şeklindeki taşıma işlerinizi uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

İyi Paketleme ile Sıfır Hasar

Taşınmanın en çok zaman alan ve oldukça emek isteyen ambalajlama işlemlerini, ev veya ofis eşyalarınızın en küçük parçasına kadar sizlere iş bırakmadan yapmaktayız. Kırılabilecek olan hassas televizyon, müzik aleti, biblo gibi eşyalarınızı profesyonelce paketlemekteyiz. Aynı hassasiyeti nakliye araçlarımızda göstererek eşyalarınız yeni mekânlarınıza sapasağlam indirmekteyiz.

Mobilya Sökme ve Takma Hizmeti

Şereflikoçhisar nakliyat personeli arasında bulunan marangozlar tarafından sökülebilen mobilyalarınızı yerinde sökerek yeni evinizde istediğiniz yerde monte etmekteyiz.

Ekibimizin içerisinde bulunan ehil personelimiz sayesinde eşyalarınız araçlarımıza düzgünce yüklenmekte, araçta taşıma esnasında sarsıntıdan zarar görmemesi için gerekli tedbirleri alınmaktayız. İstediğiniz zamanda yeni mekanlarınızda eşyalarınızı bulundurmak için taşımada kullanılan nakliye araçlarımızın her türlü bakımları yapılmakta ve gerekli hijyen kurallarına uyulmaktayız.

Uygun Fiyatlandırma

Şereflikoçhisar parça eşya taşıma işlerinde de ilk olarak akla gelen firmamız iş öncesi yapılan sözleşmeye sadık kalarak uygun fiyat avantajlarıyla eşyalarınızı sorunsuz taşımaktadır.