post

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Eşsiz tabiatı ve tarihi ile Ankara’nın gözde yerleşim yeri olan Beypazarı ilçesinde sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Beypazarı asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızı yıpranmadan evinizden alarak yeni yuvanıza eksiksiz olarak taşımaktayız.

Komple Paketleme

Taşınma esnasında sizleri en çok yoran paketleme işini profesyonel olarak yapmaktayız. Bu sayede sizlere elinizi değirmeden zahmetsiz bir şekilde evinizi taşıma imkânı sunmaktayız. Paketleme hizmetimizi bardak, çanak, tabak gibi küçük eşyalarınızdan büyük eşyalarınıza kadar komple yapabilmekteyiz.

Çizmeden Kırmadan Dökmeden Hassas Nakliye

Beypazarı nakliyat olarak bünyemizdeki uzman personel ile mobilyalarınızı yıpratmadan yerinde sökerek yeni evinizde arzu ettiğiniz yere tekrar kurabilmekteyiz. Yaptığımız ambalajlar sayesinde her türlü eşyanıza gerekli özeni göstererek, çizmeden, kırmadan, dökmeden bir nakliye hizmeti vermekteyiz. Asansörlü olarak verdiğimiz hizmet sayesinde çok kısa sürede eşyalarınıza zarar getirmeden hassas bir taşıma sağlamaktayız.

Cep Yakmayan Fiyatlar

Beypazarı parça eşya taşıma alanında rakiplerimize göre daha uygun fiyatlarla profesyonel taşımacılık vermekteyiz. Cebinizi yakmayan, bütçe dostu fiyatlarımızdan faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.