post

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle, Ankara’nın merkez ilçelerinden biri olup 700.000’e yakın nüfusa sahiptir. Yenimahalle Nakliyat olarak bu şirin ilçede evden eve nakliye işlemlerini, profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Taşınma işlemi çok büyük bir sorumluluk ve donanım gerektirdiğinden profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Tüm süreci kontrol etme, planlama ve uygulama hem büyük bir tecrübe hem de ekipman gerektirdiğinden,

Firmamız üzerine aldığı bu sorumluluğu yerine getirmek için elinden geleni başarıyla gerçekleştirmektedir. Eşyaların demonte edilerek kutulara yerleştirilmesi, araçlara taşınması, yeni yerleşim alanına eşyalara hiçbir zarar vermeden nakliyesi ve yeni yerlerine monte edilmesi oldukça profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından yapılmaktadır. Tüm bu süreçte eşyalar nakliye sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Evden Eve Nakliye İşlemlerinde Asansörlü Sistem

Yenimahalle asansörlü evden eve nakliyat; yüksek katlara eşyaların zarar görmeden ve kolayca nakliyesini sağlamak için asansörlü modüler bir sisteme de sahiptir. Bu asansörlü sistem ile eşyalar evin balkonuna indirilmekte; zamandan ve insan gücünden tasarruf edilmiş olmaktadır. Yenimahalle parça eşya ile tüm eşyalarınızın montajı da kolayca gerçekleştirilmektedir.