Öz Doğuş Taşımacılık ve Nakliyat Firmamız bünyesinde, evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında bize teslim edilen eşyaları belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Tüm işlerimizde ilk önceliğimiz bize teslim ettiğiniz eşyaların güvenliğidir. Eşyalarınız teslim alındığı gibi aynen dilediğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Sigortalı Evden Eve Nakliye Hizmeti
Nakliye esnasında oluşabilecek olumsuz durumları göz önünde bulundurarak nakliye işlemi sigortalı olarak yerine getirilmektedir. Ankara nakliyat firmamız tarafından modüler olan mobilyalarınız, uzman ekibimizce sökülmekte ve yeni yaşam alanınızda tekrar eksiksiz olarak monte edilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık
Eşyalarınızın çarpma veya düşmelerden zarar görmesine mâni olmak maksadıyla taşıma işlemlerimiz asansör kullanarak daha kısa zamanda ve özenle yerine getirilmektedir. İhtiyacınıza göre komple veya parça başına taşıma işi yapan firmamız, Ankara parça eşya taşıma hizmetinde uygun fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Eşyalarınızı el değmeden, kısa sürede ve zarar gelmeden taşıtmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek cebinize uygun bir hizmet alabilirsiniz.

Hızlı, Temiz, Güvenli Ve Pratik Yöntemler
Söküp takılabilen tüm mobilyalarınızı taşımak için söküp, belirttiğiniz adreste yeniden birleştiriyoruz. Böylece tek parça halinde taşınarak hasar görmüyorlar. Ayrıca mutfak eşyaları ve diğer küçük eşyaları paketleyip sizlere külfet olmadan taşıyoruz. Ambalajlayarak eşyalarınızın tozlanmasını ve dış etkenlerden korunmasını sağlarken dilerseniz parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Taşıma ücretlerimiz eşya miktarından teslimat noktasının uzaklığına göre farklılıklar göstermektedir. Evden eve nakliyat güvencesiyle eşyalarınızın, içiniz rahat bir şekilde taşınmasını sağlamak ve ücretlendirmemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hiç tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.