post

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe uzman kadromuz ile nakliyat hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat işlerinizde üzerimize düşen görevi hassasiyetle ve gerekli titizliği göstererek yerine getirmekte güvenli taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınız güvenli taşımacılık hizmetimiz dahilinde sigortalı bir şekilde gerekli ambalajlama işlemi yapılarak Altındağ nakliyat hizmeti verilmektedir.

Firmamız eşya taşımacılığında kalite ve güvenin adresidir. Hızlı ve güvenli nakliyatta tüm profesyonel ekipmanlar kullanılarak taşıma hizmeti sunulmaktadır. Altındağ parça eşya taşıma olarak hizmet sunmaktayız. Parça eşyalarınız aynı titizlikle siz müşterilerimizin memnuniyetini kaybetmeden gerekli ambalajlama, sökme takma işlemleri yapılarak taşınmaktadır. Amacımız, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyetinizi sağlamaktır. Bu konuda evden eve nakliyat sektöründe oluşan soru işaretlerini ve ön yargıyı silmeyi hedefliyoruz.

Evden Eve Nakliyat İşlemlerimiz

Evden eve nakliyat olarak firmamız eşyaların korunması için gereken bütün önlemleri almakta, gerekli ambalajlama ve sigortaları yapılmaktadır. Eşyalarınızın gerekli bütün ambalajlama işlemlerini firmamız yapmaktadır. Paketleme hizmetimiz içinde küçük ev eşyası, bardak, tabaklar ambalajlanıp taşınmaktadır. Ayrıca büyük eşyalarınızın taşınması mobilya eşyalarınızın, dolap, kanepe vb. sökülme ve montaj işlemini firmamız uzman ekibimizle yapmaktadır. Eşyalarınızın Altındağ asansörlü evden eve nakliyat sistemiyle rahat ve kolay bir şekilde nakliyatı sağlanmaktadır.

Evden Eve Öz Doğuş Nakliyat Whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir