post

Taşınmak yorucu bir işlemdir. Asansörlü evden eve nakliyat bu zorlu süreci ve yorucu durumu en rahat şekilde atlatmanıza yardımcı olur. Eşyaların güvenle binaların üst katlarındaki dairelerden alınıp yine yüksek katlara asansör yardımı ile çıkarılarak hem taşıma şirketi çalışanlarının güçlerinden tasarruf eder ve bir eziyete çevirmez, hem de taşınmayı hızlandırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Güvenliği
Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almadan önce hizmet kalitesini sorgulamak her müşterinin önem vermesi gereken bir durumdur. Bu anlamda firma taşınacak eşyaları sigortalar. Eşyaların güvenliği nakliyat süresince şirkete ait olur. Bunun yanında ambalajlama ve paketleme servisleri ile eşyalarınız şirket tarafından sizin için taşımaya uygun şekilde hazırlanır.

Büyük mobilyalar yerinden demonte edilir ve hedef adreste tekrar montelenerek kullanıma hazır halde ev sahibine teslim edilir. Zarar görecek, çizilecek veya kırılacak olan tüm ev eşyaları koruma ambalajlarıyla güven altına alınır. Eşyalar asansörle adresten hızlıca teslim alınır ve yeni adrese yine asansörle en güvenli ve hızlı şekilde teslim edilir. Tüm bu süreç ise şirketin sigortalaması ile güven altında gerçekleşir.

Evden Eve Öz Doğuş Nakliyat Whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir