post

Çankaya’da taşınma işlemleriniz artık kolaylaşacak. Son teknolojik cihazlarımız ve profesyonel ekibimizle sizlere taşınmanın en keyifli halini sunuyoruz. Üstelik sigortalı taşıma yaparak size taşınmada güven vermeyi de unutmuyoruz. Taşınma esnasında bize emanet ettiğiniz her ürün anlaşma dahilinde firmamız tarafından taşınma noktasına kadar sigortalanmaktadır. Çankaya nakliyat olarak eşyalarınızın paketlemesini de biz yapıyoruz.

Küçük ev eşyaları, tabak, bardak, tencere, gibi el oyalayan tüm eşyalarınızı hazırlayıp, paketleyip taşıyoruz. Evinizde bulunan tek parça taşınması zor olan sökülebilir tüm eşyaları demonte hale getirerek paketliyor yeni evinizde montaj yapıp size teslim ediyoruz. Çankaya parça eşya taşımaile artık taşınma işlemi sizin için çok daha kolay olacak.

Çankaya sansörlü evden eve nakliyatsistemimiz ile alanı dar olan binalara bile rahatça yanaşıp eşya taşıması yapabiliyoruz. Eşyalar bu sistem ile daha kolay ve hızlı taşınmaktadır. Ayrıca asansörlü sistemler sayesinde eşyalarda hasar ihtimali mümkün olduğunca aza indirilmiş oluyor. Evden eve nakliyat işlemlerinizi sorunsuz halletmek ve taşınma stresinden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Öz Doğuş Nakliyat Whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir